კასპში, სოფელ მეტეხში გიორგი სააკაძის ნეშტს ეძებენ. ინფორმაციას ადგილობრივი მედია qartli.ge კასპის მხარეთმცოდნეობის მუზეუმზე დაყრდნობით ავრცელებს.
არქეოლოგიური გათხრები მეტეხის ღვთისმშობლის ეკლესიის ეზოში მიმდინარეობს და ის...
ზუგდიდის მოსწავლე ახალგაზრდობის სასახლის სტუდია „ეზი“ Georgia Open -2021...
ზუგდიდის მოსწავლე ახალგაზრდობის სასახლის სამეჯლისო სპორტული ცეკვების სტუდია „ეზი“ მონაწილეობდა Georgia Open -2021 კონკურსზე, რომელიც გაიმართა თბილისში „დიდუბე-პლაზას" დარბაზში.
სტუდიამ, როგორც ყოველთვის, ამჯერადაც მაყურებლის ოვაციები...
![სპეციფიკური ნარჩენების მდგრადი მართვის პროექტის ფარგლებში 13 ივნისს, ფოთმა ნარჩენების ფესტივალს უმასპინძლა [Video]](https://odishinews.ge/wp-content/uploads/2025/06/77c4b6c6125790231a0c0873116443b7-356x220.jpg)
![ფოთი და ხობი ნარჩენების ფესტივალს უმასპინძლებენ [Video]](https://odishinews.ge/wp-content/uploads/2025/06/d0ed3af39cd1d3fcac689e9c27c1d7d9-356x220.jpg)
![უმაღლესი ხარისხის პროდუქცია “ცერერასგან” [Video]](https://odishinews.ge/wp-content/uploads/2024/11/f2894edefb10ad71973a60cbac0de291-356x220.jpg)
![იცით ვის უნდა მიმართოთ სურსათის უვნებლობის დარღვევის აღმოჩენის შემთხვევაში? [Video]](https://odishinews.ge/wp-content/uploads/2024/09/2514b3f5c32ab789b5b8e6b639490074-356x220.jpg)
![სენაკში ლიბერთის განახლებული ფილიალი გაიხსნა [Video]](https://odishinews.ge/wp-content/uploads/2024/09/a7e591ab5c11a060d2ee6ad1d686a0bc-356x220.jpg)
![ზუგდიდში USAID – სა და საქართველოს 32 წლიანი თანამშრომლობისთვის მიძღვნილი ღონისძიება გაიმართა [Video]](https://odishinews.ge/wp-content/uploads/2024/08/c7186de0becdabca0289d94cb97ddc0b-356x220.jpg)