მთავარისიახლეებიპოლიტიკა„პაატა ბურჭულაძე - მოძრაობა სახელმწიფო ხალხისთვის“ საარჩევნო შეხვედრებს მართავს
„პაატა ბურჭულაძე – მოძრაობა სახელმწიფო ხალხისთვის“ საარჩევნო შეხვედრებს მართავს
„პაატა ბურჭულაძე- მოძრაობა სახელმწიფო ხალხისთვის“ზუგდიდის მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატმა ვახტანგ ცხადაიამ ამომრჩეველთან შეხვედრა გამართა. კანდიდატმა საარჩევნო პროგამაზე ისაუბრა და შეხვედრის მონაწილეებს სამომავლო გეგმები და პრიორიტეტები გააცნო.ვახტანგ ცხადაიამ ყურადღება იმ სოციალურ-ეკონომიკურ პრობლემებზე გაამახვილა, რომელიც ქალაქში არსებობს.ამომრჩევლებს ასევე წარუდგინეს  ე. წ. პრესოვკა-მახარაძის უბნის მაჟორიტარობის კანდიდატი საკრებულოს შუალედურ არჩევნებში. დავით დგებუაძემ განაცხადა, რომ ამ ეტაპზე მის შესაძლებლობებს საკრებულოში გამოიყენებს და იქნება შუამავალი ხალხსა და ხელისუფლებას შორის.„პაატაბურჭულაძე- მოძრაობასახელმწიფოხალხისთვის“მხარდამჭერები პარტიის მიმართ ნდობით გამოირჩევიან და ამბობენ, რომ სჯერათ ქველმოქმედი ადამიანის.საარჩევნო კამპანია აქტიურ ფაზაში შედის, პოლიტიკური პარტიები მაჟორიტარ კანდიდატებთან ერთად საარჩევნო შეხვედრებს  განაგრძობენ.