მთავარისიახლეებისაზოგადოებაზუგდიდის რაიონულ სასამართლოში ნაცატუს საბავშვო ბაღის ყოფილი გამგის საქმის განხილვა დაიწყო
ზუგდიდის რაიონულ სასამართლოში ნაცატუს საბავშვო ბაღის ყოფილი გამგის საქმის განხილვა დაიწყო
ზუგდიდის რაიონულ სასამართლოში, სოფელ ნაცატუს  საბავშვო ბაღის ყოფილი გამგის, ირმა ნაჭყებიას საქმის განხილვა შედგა. ნაცატუს ბაღის ყოფილმა გამგემ თანამდებობიდან დათხოვნაზე მიმდინარე წლის 16 ივნისს, „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ ოფისში გამართულ ბრიფინგზე ისაუბრა, თავის მხრივ ირმა ნაჭყებია პოლიტიკურ ნიშნით გათავისუფლებაზე საუბრობს და  განმარტავს რომ მისი  სამსახურიდან დათხოვნა მისი მეუღლის პოლიტიკურ საქმიანობას უკავშირდება.სასამართლო პროცესზე ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის სკოლამდელი სააღმზრდელო დაწესებულებათა ცენტრის დირექტორი ცისანა თოლორაია არ იმყოფებოდა ,მის უფელებებს ადვოკატი და მისი წარმომადგენელი იცავდა , რომლებმაც  ჩვენთან კომეტარის გაკეთებზე უარი  განაცხადეს. შეგახსენებთ რომ ირმა ნაჭყებია მიმდინარე წელს  შიდა აუდიტის დასკვნის შედგეად იქნა განთავისუფლებული, ნაჭყებია გამოძიების დაწყებას და სამსახურში აღდგენას ითხოვს.