მთავარისიახლეებიპოლიტიკა,,ქართულ პოლიტიკაში სააკაშვილი წამყვან როლს რომ თამაშობს და რომ ითამაშებს, ეჭვი ხომ...
,,ქართულ პოლიტიკაში სააკაშვილი წამყვან როლს რომ თამაშობს და რომ ითამაშებს, ეჭვი ხომ არ გეპარებათ? გაშლილი ლიმონკაა ის თქვენ ხელში” – გუბაზ სანიკიძე ,,ქართულ ოცნებას”
ქართულ პოლიტიკაში სააკაშვილი წამყვან როლს რომ თამაშობს და რომ ითამაშებს, ეჭვი ხომ არ გეპარებათ?.. და უფროდაუფრო რომ მოუმატებს..- გუბაზ სანიკიძე ტელეკომპანია კავკასიის ეთერში ხელისუფლებას მიმართავს.
დამთავრებულია „ქართული ოცნების" საქმე.. ახლა გასაფორმებელია მხოლოდ, რომ როგორმე უმტკივნეულოდ გავუშვათ"..
მოემზადეთ, დიდი გამოცდა გელით, ჩემი ძვირფასი მეოცნებეებო.
მიშასი აღარ ეშინია ამ ხალხს, უკვე გაიგეთ. კი არ ეშინიათ, სასოებით ელოდებიან უკვე სააკაშვილს.
არ იცით თქვენ, არა, არ დადიხართ, არ ჩამოდიხართ, იმ მანქანებით დადიხართ, ამ დაბურული შუშებით იყურებით, რაღაც ფილმის გმირები გგონიათ თავი, რაღაცა წარმოგიდგენიათ…. ცარიელი ადგილები ხართ სუყველა, ნულების პარადი ხართ თქვენი ბელადიანად, ნულები ხართ და დაგიმთავრდებათ ეს ამბავი, გიმთავრდებათ უკვე ”
“განაცხადეს, რომ გუბაზ სანიკიძეს უნდა სააკაშვილის ჩამოყვანა, მე როგორ უნდა ჩამოვიყვანო სააკაშვილი.უბრალოდ ვთქვი, რომ ხომ ხართ ასეთი მამაცები “ქართული ოცნება”, მიეცით პასპორტი ის ხო არის მხდალი,ჩამოვიდეს და დაიჭირეთ აეროპორტში. არ გინდათ სააკაშვილის ჩამოსვლა, გაშლილი ლიმონკაა ის თქვენ ხელში, არაფრის დამჭერები არ ხართ. დაიფანტებით ოთხივე მხრიდან”
”ჩავთვლი მიშასთან შეხვედრას საჭიროდ? – შევხვდები.
ჩემი პირადი საქმეების გამო კი არა, თუ დაჭირდება საქმეს.
ჩვენი ქვეყანა, საქართველო ჰქვია ამ საქმეს.