მთავარისიახლეებიპოლიტიკა"ყველა მნიშვნელოვანი საკითხი რუსთავი 2-თან წყდება" – საპარლამენტო ფრაქცია ...
“ყველა მნიშვნელოვანი საკითხი რუსთავი 2-თან წყდება” – საპარლამენტო ფრაქცია ნაციონალური მოძრაობა სასესიო კვირას არ დაესწრება
"ყველა მნიშვნელოვანი საკითხი წყდება აქ რუსთავი2-თან,"- ეს განცხადება ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის წევრმა  და დეპუტატმა გოკა გაბაშვილმა გააკეთა. – "მნიშვნელოვანი საკითხებია ქვეყნის წინაშე, მნიშვნელოვანი საკითხებია პარლამენტში განსახილველი. მათ შორის ჩვენ გვაქვს საკითხი პენსიის ზრდისა 50 ლარით და მთავრობისთვის ფუფუნების მოკლებისა, რაც ძალიან მნიშვნელოვანი სასაუბროა. მაგრამ ახლა  ქვეყანაში დემოკრატიის მომავალი განვითარების, სამართლიანი არჩევნების ყველა მნიშვნელოვანი საკითხი წყდება აქ, რუსთავი2-თან. მივიღეთ გადაწყვეტილება სასესიო კვირაში არ მივიდეთ პარლამენტში და გვერდში დავუდგეთ რუსთავი2-ს,"- აცხადებს იგი.გოკა გაბაშვილი.  გაბაშვილის ინფორმაციით საპარლამენტო უმცირესობის წარმომადგენლები სასეიო კვირას პარლამენტში არ დაესწრებიან.