მთავარისიახლეებიზუგდიდში, ‘’ საზოგადოება ბილიკის ორგანიზებით’’ ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის ბიზნეს სექტორის წარმიომადგენლებთან გაიმართა...
ზუგდიდში, ‘’ საზოგადოება ბილიკის ორგანიზებით’’ ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის ბიზნეს სექტორის წარმიომადგენლებთან გაიმართა შეხვედრა
ზუგდიდში, ‘’ საზოგადოება ბილიკის ორგანიზებით’’ ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის ბიზნეს სექტორის წარმიომადგენლებთან გაიმართა შეხვედრა, პროექტის ‘’შშმ პირთა დასაქმების ხელშეწყობა და შრომის პოლიტიკის ოპტიმიზაცია საქარტველოს შრომის ბაზარზე’’ ფარგლებში. შეხვედრის მიზანია სოციალური პასუხის მგებლობის განვითარების და მოწყვლადი ჯგუფების დასაქმების ხელშეწყობის წამოწევა და განხილვა
შეხვედრის მონაწილეები გაეცნენ, პროექტის ‘’შშმ პირთა დასაქმების ხელშეწყობა და შრომის პოლიტიკის ოპტიმიზაცია საქართველოს შრომის ბაზარზე მიზნებსა და ამოცანებს, ასევე პროექტის ფარგლებში განხორციელებულ საქმიანობას და სამომავლო გეგმებს,რომელიც ‘’საზოგადოება ბილიკის ‘’ ხელმძღვანელმა მარიკა მღებრიშვილმა წარადგინა. პროექტს ახორციელებს ‘’ საზოგადოება ბილიკი’’ სლოვაკეიდის ფინანსური მხარდაჭერით.