მთავარისიახლეებისაზოგადოება„ვაპროტესტებთ ოლიგარქის რეჟმს, არ გვინდა გაიყიდოს საქართველო“- ნაციონალური მოძრაობის ორგანიზებული აქცია თბილისში
„ვაპროტესტებთ ოლიგარქის რეჟმს, არ გვინდა გაიყიდოს საქართველო“- ნაციონალური მოძრაობის ორგანიზებული აქცია თბილისში
„ვაპროტესტებთ ოლიგარქის რეჟმს, არ გვინდა გაიყიდოს საქართველო“-ამ განცხადებებს „ნაციონალური მოძრაობის“ მიერ ორგანიზებულ აქციაზე მისული მოქალაქეები აკეთებენ.აქციის მონაწილეების თქმით დღეს ყველას უდა ჰქონდეს რეაქცია იმ უკანონობაზე, რაც საკრებულოს გადაწყვეტილებას და ბიძინა ივანიშვილისთვის მიწების 1 ლარად დაკანონებას ეხება.„ჩვენ ვცდილობთ, რომ არ დავუთმოთ. მთლიან საქართველოს ისაკუთრებს. ოღონდ ნელ-ნელა, ნაწილ -ნაწილ. არ დავუკანონებთ“,-აცხადებს აქციის ერ-ერთი მოანწილე გიორგი წირვავ. აქციის მონაწილეების თქმით ბიძინა იანიშვილმა მიისაკუთრა მთელი ქალაქი.„ვაპროტესტებთ მტაცია ხიხოს. წაიღო მთელი ქალაქი და ეროვნული მუზეუმიც არის რიგში,“-განაცადა აქციი მონაწილე მიხეილ მჭედლიშვილმა.