მთავარისიახლეებიასე გაგრძელება შეუძლებელია, ამიტომ ხმა მივეცი ოპოზიციურ ძალებს - ანზორ მელია
ასე გაგრძელება შეუძლებელია, ამიტომ ხმა მივეცი ოპოზიციურ ძალებს – ანზორ მელია [Video]
“თუ გვინდა სოციალური მდგომარეობის გაუმჯობესება, აუცილებლად ხმა უნდა მივცეთ ოპოზიციურ ძალებს.ამ მთავრობამ თავისი უსუსურობა გუშინაც დაგვანახა, ქვეყნის მესამე პრეზიდენტს, რომელმაც ჭაობიდან ამოიყვანა საქართველო და შექმნა ძლიერი სახელმწიფო , 9 წლის განმავლობაში დაანგრიეს და მოსპეს. ასე გაგრძელება შეუძლებელია, ამიტომ ხმა მივეცი ოპოზიციურ ძალებს, უნდა შედგეს კოალიციური მთავრობა.მიხეილ სააკაშვილი ჩამოვიდა, თავი გაწირა და ყოველგვარი სისხლისღვრის გარეშე შევიდა ციხეში, ამას დაფასება უნდა და ჩვენ მას აუცილებლად უნდა დავუდგეთ გვერდში.მე არ მინდა რუსეთი, რუსეთი ოკუპანტია, სახელმწიფო არ არსებობს, ან როგორ შეიძლება, მეოთხე პრეზიდენტი შემოვიდეს და 4 დღე იყოს აქ და არ იცოდე, ეს სახელმწიფო არ არის, უშიშროება გისმენთ თქვენ- ჟურნალისტებს, ჩვენ ყველას უსმენს – ასე გაგრძელება არ შეიძლება”- განაცხადა ანზორ მელიამ.
ნაციონალური მოძრაობის კანდიდატმა ხმა ზუგდიდის N 1 საარჩევნო უბანზე მისცა.