მთავარისიახლეებისაზოგადოებაკლინიკა „გულის“ ზუგდიდის ფილიალი 10 წლისაა
კლინიკა „გულის“ ზუგდიდის ფილიალი 10 წლისაა
საქართველოში პირველი კერძო კარდიოლოგიური კლინიკა „გულის“ ზუგდიდის ფილიალი 10 წლისაა. იუბილე კლინიკამ ანაკლიაში სასტუმრო „პალმბიჩში“ კონფერენციით აღნიშნა.კონფერენციას უძღვებოდა კლინიკა „გულის“ დამუძნებელი ანზორ მელია,შეხვედრას თბილისიდან მოწვეული კარდიოლოგები და რეგიონის ექიმები ესწრებოდნენ.ანზორ მელია ექიმებს კლინიკის მიღწევებზე ესაუბრა.კლინიკა დაკომპლექტებულია ახალგაზრდა, ნიჭიერი, ენთუზიასტი ექიმებით, რომელთაგან ბევრს საზღვარგარეთ აქვთ მიღებული გამოცდილება. ექიმთა პროფესიონალიზმი და მომსახურების მაღალი ხარისხი არის ის მიზეზი, რომლის გამო კლინიკა არ უჩივის ავადმყოფთა სიმცირეს.დიაგნოსტიკური ცენტრი ზუგდიდში 2005წელს გაიხსნა. ამ უმოკლეს დროში კლინიკამ უდიდეს წარმატებებს მიაღწია.აქ ხორციელდება სრული კარდიოლოგიური მომსახურეობა
ყველა სახის კარდიოლოგიური პათოლოგიების დიაგნოსტიკა და მკურნალობა.
ფუნქციონირებს: ფუნქციონალური დიაგნოსტიკის კაბინეტი- სადაც ხდება კარდიოლოგიური პრობლემების მქონე პაციენტთა სრულყოფილი გამოკვლევა და დიაგნოსტირება;გადაუდებელი კარდიოლოგიის ბლოკი- სადაც ხორციელდება გულის მწვავე და ქრონიკული პათოლოგიებით დაავადებულ პაციენტთა მკურნალობა.