მთავარისიახლეებიპოლიტიკა„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ ზუგდიდის ოფისი მერიას სოციალურად დაუცველების დახმარებისკენ მოუწოდებს
„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ ზუგდიდის ოფისი მერიას სოციალურად დაუცველების დახმარებისკენ მოუწოდებს
„ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის“ ზუგდიდის ოფისის თავმდჯომარე  ანა წითლიძემ ჟურნალისტებთან  ბრიფინგი გამართა, მისი მტკიცებით  მერიამ „ქართული ოცნების“ თავმჯდომარის ბიძინა ივანიშვილის მიერ ხეების ტრანსპორტირებისთვის 2 მილიონ ლარზე მეტი დახარჯა და ტენდერები მხოლოდ იმ გზების გასაკეთებლად გამოაცხადა, რომელიც ხეებმა დანიშნულების ადგილამდე უნდა გაიარონ. გარდა ამისა, მისივე თქმით, მერიამ იმ 74 შუამდგომლობაზე თქვა უარი, რომლითაც ოპოზიციური ფრაქცია სოციალურად დაუცველების დახმარებას ითხოვდა. მან ჟურნალისტებს შესაბამისი დოკუმენტაციაც წარუდგინა.წითლიძე  ადგილობრივ ხელისუფლებას მოუწოდებს   შეწყვიტონ ივანილიშვილის ხეების ტრანსპორტირების დაფინანსება და დაეხმარონ სოციალურად დაუცველ ოჯახებს. ზუგდიდის მერიაში ამ საკითხთან დაკავშირებით  კომენტარს არ აკეთებენ, უწყებაში წითლიძის ბრალდებებს  აბსურდულ განცხადებებს“ და „სიზმრებს“ უწოდებენ..