მთავარისიახლეებიპოლიტიკა"რაც მე მეგონა, რომ შეიცვლებოდა, პირიქით განმტკიცდა, დასტაბილურდა და მიშას ინტერესებს ემსახურებიან...
“რაც მე მეგონა, რომ შეიცვლებოდა, პირიქით განმტკიცდა, დასტაბილურდა და მიშას ინტერესებს ემსახურებიან ალალ-მართლად”- მარგველაშვილი
ის, რაც მე მეგონა, რომ შეიცვლებოდა, პირიქით განმტკიცდა, დასტაბილურდა და მიშას ინტერესებს ემსახურებიან ალალ-მართლად, – ამის შესახებ საქართველოს პრეზიდენტმა, გიორგი მარგველაშვილმა „რუსთავი2“-ის ეთერში საუბრისას განაცხადა.
პრეზიდენტის თქმით, სისტემა, რომელიც ყოფილმა პრეზიდენტმა მიხეილ სააკაშვილმა შექმნა, დანგრევის მაგივრად განმტკიცდა და დასტაბილურდა.
„სააკაშვილი, რომელმაც მთელი ეს სისტემა ააგო – პროკურატურა თავისი ტრადიციებით, სასამართლო თავსი ტრადიციებით, სააკაშვილმა ისე შექმნა, რომ საერთოდ არ დაინგრა, როცა ჩვენ მოვედით ხელისუფლებაში და ის, რაც მე მეგონა, რომ შეიცვლებოდა, პირიქით განმტკიცდა, დასტაბილურდა და მიშას ინტერესებს ემსახურებიან ალალ-მართლად“, – განაცხადა გიორგი მარგველაშვილმა.