მთავარისიახლეებირეგიონებიზუგდიდის სტადიონის მშენებლობაზე გამოცხადებულ ტენდერში მონაწილეობისათვის განაცხადების წარდგენის ვადა ამოიწურა
ზუგდიდის სტადიონის მშენებლობაზე გამოცხადებულ ტენდერში მონაწილეობისათვის განაცხადების წარდგენის ვადა ამოიწურა
ზუგდიდის მერიის მიერ   ცენტრალური საფეხბურთო სტადიონის მშენებლობაზე მესამედ გამოცხადებულ ტენდერში  განაცხადების წარდგენის ვადა ამოიწურა.
განაცხადები ამჯერად ორმა სამშენებლო კომპანიამ წარადგინა :შპს „დაგმა“  და შპს „ლიტომის წარმომადგენლობამ საქართველოში“ . შეგახსენებთ, რომ პირველად გამოცხადებულ ტენდერში რუსეთში რეგისტრირებულმი კომპანია შპს „ლიტომი მონაწოლეობდა, მაგრამ მას უარი ეთქვა იმ მოტივით, რომ სრულყოფილად არ ჰქონდა წარმოდგენილი სატენდერო  დოკუმენტაცია. ახალ ტენდერში განაცხადის წარმომდგენი სამშენებლო კომპანია ,,დაგის'' აქტივშია ანაკლიის სასტუმროს მშენებლობა, ურეკის საპატრულო პოლიციის შენობა, დმანისის ჯანმრთელობის ცენტრის რეაბილიტაცია და სხვა
ჯერჯერობით ცნობილი არ არის ცნობილი, როდის შედგება სატენდერო კომისიის სხდომა, რომელზედაც უნდა გადაწყდეს ტენდერში მონაწილე რომელი კომპანია ააშენებს ზუგდიდის სტადიონს