მთავარისიახლეებისაზოგადოებახმაურია ამ წუთებში ნანუკა ჟორჟოლიანის სახლთან, სადაც კრიმინალური პოლიციის უპრეცედენტო მობილიზებაა
ხმაურია ამ წუთებში ნანუკა ჟორჟოლიანის სახლთან, სადაც კრიმინალური პოლიციის უპრეცედენტო მობილიზებაა
ხმაურია ამ წუთებში ნანუკა ჟორჟოლიანის სახლთან, სადაც კრიმინალური პოლიციის უპრეცედენტო მობილიზებაა. გომელაურის უწყების წარმომადგენლები საცხოვრებელის ორივე სადარბაზოსთან არიან მობილიზებულები.
პოლიციელები ადგილზე მისულ სამოქალაქო ქტივისტებს და ნანუკა ჟორჟოლიანი მეგობრებს გადაადგილების უფლებას უზღუდავენ, რაც დაპირისპირების მზიეზი ხდება.
ყველა შესასვლელთან დგანან 50-მდე პოლიციელი, ყველა სართულზე, მეათე სართულამდე არიან განლაგებულები პოლიციელები. რას ემსახურება ეს ყევლაფერი? ადვოკატები არ დაასწრეს ჩხრეკას. 8 საათზე ჩხრეკა დაიწყოს, 11 ის ნახევარზე მოახერხა პირვბელმა ადვოკატმა შესვლა. არასრულწლოვანი ბავშია სახლში. მოსკოვია თუ რა უბედურებაა, ჩხრეკა ტარდებოდეს ადვოკატების გარეშე. ნანუკა ჟორჟოლიანზე დიდი ტერორისტი ქვეყანაშ არ გყავთ?”- თქვა ადგილზე მისულმა ეკა ხერხეულიძემ.
რამიშვილის ქუჩაზე ჩხრეკა დილის 8 საათზე დაიწყო. ნანუკა ჟორჟოლიანის სახლი პროკურატურის და სუს-ის წარმომადგენლები შევიდნენ, ამ დროს სახლში ტელეწამყვანის მამა და არასრულწლოვანი შვილი იმყოფებოდა.