მთავარისიახლეებიედისონის ცენტრი საქართველოს 5 სხვადასხვა ქალაქში საინფორმაციო შეხვედრების სერიას გამართავს(VIDEO)
ედისონის ცენტრი საქართველოს 5 სხვადასხვა ქალაქში საინფორმაციო შეხვედრების სერიას გამართავს(VIDEO)
ედისონის ცენტრი საქართველოს 5 სხვადასხვა ქალაქში საინფორმაციო შეხვედრების სერიას გამართავს,16 ოქტომბერს საინფორმაციო შეხვედრა გამართება ზუგდიდში  14:00 -16: 00
განსახილველი საკითხებიდან გამომდინარე, შეხვედრებზე დასწრება საინტერესო იქნება შემდეგი სამიზნე აუდიტორიისთვის:
🔵 ორგანიზაციებისთვის, რომელთაც გააჩნიათ 6,10, 35, 110 კვ ძაბვის ელექტრული ქსელის ექსპლუატაციასთან დაკავშირებული გამოწვევები.
🔵ფიზიკური პირებისთვის, რომელთაც სურთ ელ. ენერგეტიკოსის პროფესიის დაუფლება ან კვალიფიკაციის ამაღლება.
შეხვედრების დღის წესრიგი:
🔴 ედისონის ცენტრის ახალი, ცენტრის მიერ დაფინანსებული ინიციატივის წარდგენა პროექტში ჩართული კომპანიებისთვის 👉🏼 ელექტროენერგეტიკული ინფრასტრუქტურის დიაგნოსტიკა 👉🏼 მეურნეობაზე პასუხისმგებელი პირების კვალიფიკაციის შეფასება
– ელექტროენერგეტიკული ინფრასტრუქტურის გამართულობისა და მეურნებაზე პასუხისმგებელი პირების კვალიფიკაციის მნიშვნელობა ელ. ენერგიის ფინანსური დანახარჯების 5-20%-ით შესამცირებლად;
– საგანმანათლებლო პროგრამების ბენეფიტები ინდივიდებისთვის და კომპანიებისთვის – დამსაქმებელისა და პოტენციური დასაქმებულების დაკავშირება ერთმანეთთან (⏳30 წუთი)
🔴 ედისონის ცენტრის სასწავლო პროგრამების წარდგენა
– საგანმანათლებლო პროგრამისა და სასწავლო ფორმატის და მეთოდოლოგიის გაცნობა (⏳30 წუთი)