მთავარისიახლეებისაზოგადოებაიდენტიფიცირებულია კიდევ 2 ცხედარი -მარიამ მაისურაძე და მისი დედა, შორენა ბიჭაშვილი
იდენტიფიცირებულია კიდევ 2 ცხედარი -მარიამ მაისურაძე და მისი დედა, შორენა ბიჭაშვილი
შოვში, სტიქიის შედეგად დაღუპულთაგან ერთ-ერთი მარიამ მაისურაძეა, – ინფორმაციას თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის თვითმმართველბა, სოციალურ ქსელში ავრცელებს.
“ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტის სტუდენტი, კარგი მეგობარი და ადამიანი, მარიამ მაისურაძე, რომლის ოცნებები და მომავალი მისსავე საყვარელ, რაჭის მთებში დარჩა.
ეკონომიკისა და ბიზნესის ფაკულტეტის სტუნდეტური თვითმმართველობა ღრმა მწუხარებას გამოვთქვათ და ვუსამძიმრეთ მარიამისა და ყველა გარდაცვლილის ოჯახს.” წერს თვითმმართველობა.
მარიამ მაისურაძესთან ერთად, იდენტიფიცირებულია მისი დედის, 49 წლის შორენა ბიჭაშვილის ცხედარიც. ინფორმაციას “ინფო რუსთავს” გარდაცვლილი ქალის მეუღლე უდასტურებს:სტიქიის ზონაში ამ დრომდე ეძებენ მაისურაძეების ოჯახის კიდევ ერთ წევრს – კოტე მაისურაძეს.
ცნობისთვის, ამ დროისთვის არსებული ოფიციალური ინფორმაციით, შოვში სტიქიას 18 ადამიანი ემსხვერპლა. სტიქიის ზონაში 20-მდე ადამიანს ჯერ კიდევ ეძებენ. რაჭაში მეწყერი 3 აგვისტოს ჩამოწვა