მთავარისიახლეებიზუგდიდში ახალი სამედიცინო დიაგნოსტიკური ცენტრი "პერსონა მედი" გაიხსნა
ზუგდიდში ახალი სამედიცინო დიაგნოსტიკური ცენტრი “პერსონა მედი” გაიხსნა [Video]
ზუგდიდში ახალი სამედიცინო დიაგნოსტიკური ცენტრი “პერსონა მედი” გაიხსნა, თანამედროვე ამბულატორიული მომსახურება და ხელმისაწვდომი სერვისები პაციენტებისთვის განსაკუთრებით მნიშვნელოვანია.თანამედროვე ინფრასტრუქტურით, უახლესი თაობის მაღალტექნოლოგიური სამედიცინო აპარატურითა და კვალიფიციური პერსონალით დაკომპლექტებული სამედიცინო ცენტრი პაციენტებს საერთაშორისო სტანდარტებთან შესაბამის მომსახურებას სთავაზობს
პერსონა მედს დღეს სამედიცინო კვლევითი კლინიკა ჰელსიკორის ექიმები სტუმრობდნენ: ონკოქირურგი/ზოგადი ქირურგი – დავით ლოლაძე., კარდიოლოგი/ტრანსთორაკალური ექოსკოპისტი – ნათია ბაჩილავა, სისხლძარღვთა ქირურგი (ანგიოლოგი) – გაგა კეშელავა,კარდიოქირურგი – ლევან აროშიძე.
პაციენტებს ჩაუტარდათ სისხლძარღვთა და გულის ულტრაბგერითი გამოკვლევა.პაციენტებს ასევე შეეძლოთ საძილე არტერიების და ქვედა კიდურების სისხლძარღვების დოპლეროგრაფიის ჩატარება, გულის ულტრაბგერითი გამოკვლევა