მთავარისიახლეებისაზოგადოებაISFED-ის აღმასრულებელი დირექტორი ზუგდიდში სამოქალაქო სექტორისა და მედიის წარმომადგენლებს შეხვდა
ISFED-ის აღმასრულებელი დირექტორი ზუგდიდში სამოქალაქო სექტორისა და მედიის წარმომადგენლებს შეხვდა [Video]
სამართლიანი არჩევნებისა და დემოკრატიის საერთაშორისო საზოგადოების (ISFED) აღმასრულებელი დირექტორი ზუგდიდში სამოქალაქო სექტორისა და მედიის წარმომადგენლებს შეხვდა. შეხვედრა დისკუსიის რეჟიმში გაიმართა, სადაც მონაწილეებმა იმსჯელეს მიმდინარე პოლიტიკურ პროცესებზე, საზოგადოების განწყობებზე რეგიონში, საარჩევნო პროცესებსა და ხედვებზე. ნინო დოლიძემ ასევე ისაუბრა ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებზე განსახორციელებ მონიტორინგზე, რომელსაც ორგანიზაცია უკვე ზაფხულიდან დაიწყებს.
ნინო დოლიძის თქმით, გარდაუვალი და აუცილებელია საარჩევნო რეფორმა, ასევე არსებული პოლიტიკური კრიზისიდან გამოსვლა და იმ რეფორმების გატარება, რომელიც ამ კრიზისის დაძლევისა და მინიმუმამდე დაყვანისთვის მნიშვნელოვანია.