მთავარისიახლეებიპოლიტიკა"ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის" ზუგდიდის შტაბი საარჩევნოდ ხელისუფლებას კონსპირაციული შტაბის შექმნაში ადანაშაულებს
“ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის” ზუგდიდის შტაბი საარჩევნოდ ხელისუფლებას კონსპირაციული შტაბის შექმნაში ადანაშაულებს [Video]
“ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის” ზუგდიდის შტაბი საარჩევნოდ ხელისუფლებას კონსპირაციული შტაბის შექმნაში ადანაშაულებს. ფრაქციის თავმჯდომარე ანი წითლიძემ დღეს ბრიფინგზე ფოტომასლა წარმოადგინა და განაცხადა, რომ ზუგდიდში კონსპირაციულ შტაბში საარჩევნო დავალებებს იღებენ საჯარო სამსახურებში დასქმებული ადამიანები და ამ შტაბს საქართველოს პირველი პრეზიდენტის ზვიად გამსახურდიას შვილი გიორგი გამსახურდია ხელმძღვანელობს, რომელიც დავალებებს ფინანსური პოლიციის ხელმძღვანელისგან ლევან კაკავასგან იღებს. ოპოზიციაში ამბობენ, რომ შტაბი  ქართული მარშის კანდიდატთან გიორგი გაბედავასთან ერთად დავალებებს იღებს, რომ საარჩევნოდ  ოპონენტებს მიუვარდნენ.
წითლიძის  თქმით,  გიორგი   გამსახურდია  სწორედ ლევან კაკავას დავალებით გასცემს მითითებებს.