მთავარისიახლეებისაზოგადოებაფონდი "SOCO-" სოციალურად დაუცველ ოჯახებს კვების პროდუქტებს ურიგებს
ფონდი “SOCO-” სოციალურად დაუცველ ოჯახებს კვების პროდუქტებს ურიგებს [Video]
ჰუმანიტარული ორგანიზაცია SOCO და ბავშვთა სარეაბილიტაციო ცენტრი სანდრა – ელისაბედ რულოვსის ხელმძღვანელობით, ასევე ალექსანდრე ქობალია და შპს ავერსი 50-მდე სოციალურად დაუცველი, მრავალშვილიანი, მარტოხელა და დევნილი ოჯახებისთვის   საახალწლო პროდუქტებს გასცემს. თითოეული ოჯახისთვის განკუთვნილია შაქარი, წიწიბურა, სპაგეტი, შოკოლადი, ბარდა, მაკარონი, ჩაი, შედედებული რძე, ფქვილი, ტომატ-პასტა, ბრინჯი, მაიონეზი, კაკაო, თევზის კონსერვი, ზეთი, ორცხობილა, კიტრის მარინადი, კარაქი, შვრია, ლიმონათი, ვაფლი, ავერსისგან პირველადი მოხმარების მედიკამენტები, ბავშვებისთვის სათამაშოები – სწორედ ეს შედის იმ პაკეტში, რასაც ბენეფიციარები იღებენ.
ბენეფიციარებისთვის ნობათი აღმაშენებლის ქუჩაზე, ბავშვთა სარეაბილიტაციო ცენტრში გაიცა, რომელიც საქველმოქმედო ფონდ „სოკოს“ დამფუძნებელმა სანდრა რულოვსმა გასული წლის ოქტომბერში გახსნა