მთავარისიახლეებისაზოგადოებაკავკასიის საერთაშორისო ოლიმპიადა 14 აპრილს ინგლისურ ენაში სასკოლო ოლიმპიადას ელექტრონულ პლატფორმაზე ჩაატარებს
კავკასიის საერთაშორისო ოლიმპიადა 14 აპრილს ინგლისურ ენაში სასკოლო ოლიმპიადას ელექტრონულ პლატფორმაზე ჩაატარებს
14 აპრილს, შოთა მესხიას ზუგდიდის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტში ჩატარდება სასკოლო ოლიმპიადა ელექტრონულ პლატფორმაზე-ინგლისურ ენაში.მსურველებს
ონლაინ რეგისტრაციის გავლა შეუძლიათ  ბმულზე – ciolimp.com 12 აპრილის ჩათვლით, საღამოს 18:00 საათამდე. ასევე ადმინისტრაციის ცნობით, ქართულ ენასა და მათემატიკაში რეგისტრაცია გაგრძელდება უცვლელად.ყველა რეგისტრირებული მოსწავლე, საკლასო კატეგორიის შესაბამისად, ორი დღით ადრე მიიღებს საინფორმაციო შეტყობინებას ზუსტი დროის შესახებ. კავკასიის საერთაშორისო ოლიმპიადის CIO პარტნიორია – შოთა მესხიას ზუგიდიდის სახელმწიფო სასწავლო უნივერსიტეტი.
გენერალური სპონსორია – MARMAX Georgia.ოლიმპიადაში მონაწილეობა შეუძლიათ მოსწავლეებს მე- 3 დან მე-12 კლასის ჩათვლით. სოციალურად დაუცველის სტატუსის მქონე პირები ისარგებლებენ  50%  -იანი ფასდაკლებით!