მთავარისიახლეებიპოლიტიკადაჩოქილი ქართველი ოკუპირებული აფხაზეთის ე.წ საზღვართან - "მამაკაცი ევედრება „რუსაფხაზმესაზღვრეს“
დაჩოქილი ქართველი ოკუპირებული აფხაზეთის ე.წ საზღვართან – “მამაკაცი ევედრება „რუსაფხაზმესაზღვრეს“
ფეისბუქში გავრცელდა სურათი სადაც, სავარაუდოდ, აფხაზეთის ე.წ ადმინისტრის საზღვარზე მამაკაცი დაჩოქილი ეხვეწება რუსს მესაზღვრეს:
„ჰოდა, ჩვენში მონის დედაც ჯეკ. ოთხოზორია ფიცხი ყოფილა, „მესაზღვრეებს" ეჩხუბა-აგინა და ამის გამო მოკლესო, რომ წერდით: ეს „სიკვდილი" მოგწონთ?! ამ ტკივილს არ ესვრიან „კანტროლკას", იმიტომ რომ დაიჩოქა? არადა, გიგას კადრში და აქაც, ხომ საკონტროლო გასროლა ჩანს?! თქვენ კიდევ, ვანდალიზმის გამო მაძაგებთ ჭკვიანური სახეებით.
„ჰო, ეს ვანდალიზმი გახსენებთ, რომ მონები ხართ და შეეგუეთ ოკუპაციას! მათი წაშლა კი, თვითლუსტრაციის მიჩქმალვის მცდელობაა. პ.ს. გულსაკლავ ფოტოზე, მამაკაცი ევედრება „რუსაფხაზმესაზღვრეს". ვინ იცის, რა უჭირს, როდის მოკლეს ტყვიის გარეშე, ოკუპაციით!", – წერს ფეისბუქზე როსტო.