მთავარისიახლეებისაზოგადოებაზუგდიდში აუთლეტის მაღაზიათა ქსელი „ნავნეს“ ფილიალი გაიხსნა.
„აქ იყიდება ბედნიერება“- ამ სლოგანით აუთლეტის მაღაზიათა ქსელი ნავნეს რიგით მე-20 ფილიალი გაიხსნა ზუგდიდში. ეს არის ადგილი, სადაც სურვილები შესაძლებლობებს ემთხვევა. ქალისა და მამაკაცის კოსმეტიკა, სათვალე, ბიჟუტერია, სუნამო, ტანსაცმელი და   კიდევ უამრავი რამ, რასაც ახალი მაღაზია გთავაზობთ.  ნავნეს მთავარი უპირატესობა ისაა, რომ აქ მხოლოდამხოლოდ  მაღალი ხარისხის საქონლის ყიდვას შეძლებთ ყველაზე მისაღებ  ფასებში.მაღაზიაში საახალწლო გრანდიოზული ფასდაკლების დღეები დაიწყო.კომპანია ნავნე ქართულ ბაზარზე 2011 წელს გამოჩნდა და წარმატებული მოღვაწეობის უკვე 6 წელიწადს ითვლის. კომპანიის მთავარი კრედოა დაბალი ფასები და ხარისხიანი პროდუქცია. კომპანიის მიზანია, მისაღებ ფასად მომხმარებელს შესთავაზოს პროდუქციის ფართო არჩევანი და ყველასთვის ხელმისაწვდომი გახადოს მსოფლიო ბრენდის კოლექციები.ქსელში პროდუქციის განახლება მუდმივად ხდება, რაც მომხმარებელს აძლევს საშუალებას ახალი პროდუქცია შეარჩიოს.მომხმარებლის ინტერესებიდან გამომდინარე ნავნე სამომავლოდ კლიენტებს უამრავ სიურპრიზს უმზადებს