მთავარისიახლეებიპოლიტიკათამარ ჩერგოლეიშვილი მოვლენების ხელისუფლების სცენარით განვითარების შემთხვევაში ,,ტაბულას'' მაქსიმალურ მობილიზებას გეგმავს
თამარ ჩერგოლეიშვილი მოვლენების ხელისუფლების სცენარით განვითარების შემთხვევაში ,,ტაბულას” მაქსიმალურ მობილიზებას გეგმავს
ტელეკომპანია ,,ტაბულას“’გენერალური დირექტორი თამარ ჩერგოლეიშვილი მოვლენების ხელისუფლების სცენარით განვითარების  შემთხვევაში ,,ტაბულას'' მაქსიმალურ მობილიზებას გეგმავს. ამის შესახებ იგი თავის ფეისბუქ გვერდზე წერს და იქვე განიხილავს ქვეყნის კონსტიტუციურ ფარგლებში დაბრუნების გზებს :1) მუხლი, რომლის, საფუძველზეც, ასეთ აბსურდში შევედით-საჩივრდება. 2) სრული განგაში საერთაშორისო ფრონტზე და ყურადღების მაქსიმალური მობილიზება.3) მორიგეობა რუსთავი ორის ფიზიკურად დასაცავად. 4) თუ რუსთავი ორს ძალით აიღებენ, ტაბულას სრული მობილიზება რუსთავის მაუწყებლობის უზრუნველსაყოფად. 5) პროტესტის ყველა ფორმის გამოყენება ქვეყნის საკონსტიტუციო ჩარჩოებში დასაბრუნებლად. 6)ბიძინა ივანიშვილის ხელისუფლების ჩამოშორება კანონიერი,  კონსტიტუციური გზით- მათ შორის ვადამდელი არჩევნებით (იმ პირობებში, როცა ხელისუფლება მთლიანად გასულია კონსტიტუციის ფარგლებიდან).