მთავარისიახლეებიპარტია ‘’ალეკო ელისაშვილი-მოქალაქეები; დასავლეთ საქართველოში საპენსიო გასვლითი შეხვედრის ფარგლებში ზუგდიდში გამართეს შეხვედრა
პარტია ‘’ალეკო ელისაშვილი-მოქალაქეები; დასავლეთ საქართველოში საპენსიო გასვლითი შეხვედრის ფარგლებში ზუგდიდში გამართეს შეხვედრა
პარტია ‘’ალეკო ელისაშვილი-მოქალაქეები; დასავლეთ საქართველოში საპენსიო გასვლითი შეხვედრის ფარგლებში მორეიგ შეხვედრას მართავენ. პოლიტიკური ჯგუფის ერთ- ერთი ლიდერი ქეთევან თურაზაშვილი, პარტიის იურისტებთან და გუნდის წევრებთან ერთად ზუგდიდში, საპენსიო სესხებით დაზარალებულ მოქალაქეებს შეხვდა, შეხვედრის მიზანია იმ ადამიანების დახმარება, ვინც საკუთარი ძალებით ვერ ახერხებს, ‘’ ლიბერთი ბანკთან’’ გამკლავებას. შეხვედრაზე მოვიდნენ მოძრაობა ‘’ ხმა ერისა და გზა ხსნისა’’ მოძრაობის წევრები, რომლებიც დაუპირისპირდნენ პარტიის წარმომადგენლებს, და შეხვედრის ჩაშლას ცდილობდნენ. პარტია ;ალეკო ელისაშვილი-მოქალაქეები შეხვედრებს სხვა და სხვა რეგიონში განაგრძობენ