მთავარისიახლეებისაზოგადოებასააკაშვილი არის საქართველოს პოლიტიკური რეჟიმის და პუტინის ტყვე - გვარამია
სააკაშვილი არის საქართველოს პოლიტიკური რეჟიმის და პუტინის ტყვე – გვარამია
სააკაშვილი არის საქართველოს პოლიტიკური რეჟიმის და პუტინის ტყვე – ასეთია ნიკა გვარამიას გზავნილი კიევიდან, სადაც მთავარი არხის დამფუძნებელი მიხეილ სააკაშვილის მხარდამჭერ ფორუმზე იმყოფება.
გვარამიას თქმით, სააკაშვილის მსგავსი ოპონენტი პუტინს არ ჰყოლია და სწორედ ამიტომ არის ახლა მიშა პუტინის მძევალი.
მიხეილ სააკაშვილი არის არა მხოლოდ პოლიტიკური პატიმარი, არამედ საქართველოს პოლიტიკური რეჟიმის ტყვე. ის არის ვლადიმერ პუტინის ტყვე, მე ვთვლი, რომ ასეთი ოპონენტი, როგორიც სააკშვილია, პუტინს არ ჰყავდა. შესაძლოა, ჰყავს მაგრამ ისინი ცოტანი არიან. სააკაშვილი არის დიდი მადშტაბის პოლიტიკოსი. 15 წლის წინ, ჯერ კიდევ ბევრს არ სჯეროდა, რომ რუსეთი იყო ბოროტების იმპერია, მაშინ საუბრობდა საკაშვილი ამ ყველაფერს და აკეთებდა ზუსტ პროგნოზებს, მათ შორის უკრაინასთან მიმართებაში, სამწუხაროდ ეს ყველაფერი ახდა, ამიტომ არის ახლა მიშა ბიძინა ივანიშივლის უფროს სწორად პუტინის მძევალი. ის არის ჩემი პირადი მეგობარი, მისი გადარჩენა ჩემი მიზანია”. – ამბობს გვარამია.