მთავარისიახლეებიპოლიტიკასრული პასუხისმგებლობა მიხეილ სააკაშვილის ჯანმრთელობასთან დაკავშირებით, ეკისრება ივანიშვილს და ქართული ოცნების ხელისუფლებას",-...
სრული პასუხისმგებლობა მიხეილ სააკაშვილის ჯანმრთელობასთან დაკავშირებით, ეკისრება ივანიშვილს და ქართული ოცნების ხელისუფლებას”,- კობა ნაყოფია მესამე პრეზიდენტს შეხვდა
მიხეილ სააკაშვილის ჯანმრთელობის მდგომარეობა გაუარესებულია – ინფორმაცია მედიას საქართველოს მესამე პრეზიდენტთან შეხვედრის შემდეგ, კობა ნაყოფიამ მიაწოდა.
“ნაციონალური მოძრაობის” ლიდერი ამბობს, რომ საბოლოო გადაწყვეტილება, რა ფორმით გამოხატავს მიხეილ სააკაშვილი პროტესტს, უახლოეს პერიოდში გახდება ცნობილი:
აღენიშნება მწვავე ანემია, ასევე, ტაქიკარდია. ის ნევროლოგიური პრობლემები, რომელიც მას გააჩნდა შიმშილობის შედეგად, დღემდე არ არის მოგვარებული. ყველაფერი ამის ფონზე, მასთან არ უშვებენ პირად ექიმს, ზოგადად არც ერთი ექიმი, მათ შორის უცხოელი ექიმები, რომლებიც მზად არიან, ჩამოვიდნენ და შევიდნენ მასთან, დღემდე არ არის თანხმობა. სრული პასუხისმგებლობა მიხეილ სააკაშვილის ჯანმრთელობასთან დაკავშირებით, ეკისრება ივანიშვილს და ქართული ოცნების ხელისუფლებას”,- თქვა კობა ნაყოფიამ.