მთავარისიახლეებიშიმშილობაშიც ფეიკია - კობახიძე სააკაშვილზე
შიმშილობაშიც ფეიკია – კობახიძე სააკაშვილზე
მიხეილ სააკაშვილის აის აბსოლუტური ფეიკი ყველაფერში – ამის შესახებ “ქართული ოცნების” თავმდჯომარემ განაცხადა. ირაკლი კობახიძის თქმით, მესამე პრეზიდენტის მობილური ტელეფონიდან ამოღებულმა ვიდეოკადრებმა კიდევ ერთხელ ცხადყო, რომ მიხეილ სააკაშვილს სერიოზული ფსიქიკური პრობლემები აქვს.
თვითონ ეს სცენარი თავისთავად შეიძლება საინტერესო არ იყოს, საინტერესო არის ის, რომ კიდევ ერთხელ შეგვახსენა ამ კაცმა თუ რას წარმოადგენს ის. ერთი, რომ ის არის აბსოლუტური ფეიკი ყველაფერში, შიმშილობაშიც ფეიკია, გატაცებაშიც ფეიკია, ჩამოსვლაშიც ფეიკია, ყველაფერშ არის ე.წ. ფეიკი. გარდა ამისა, კიდევ ერთხელ შეგვახსენა, რომ მას აქვს სერიოზული ფსიქოლოგიური და ფსიქიკური პრობლემები, ასეთ ადამიანს სურდა ძალაუფლების დაბრუნება, რაც აღიკვეთა, ბუნებრივია, – განაცხადა კობახიძემ.
გუშინ სამთავრობო მედიის საშუალებით მიხეილ სააკაშვილის მობილუტი ტელეფონით გადაღებული ვიდეოკადრები გავრცელდა, რომელიც მან ტრაილერით მგზავრობისას გადაიღო.