მთავარისიახლეებიპოლიტიკაღარიბაშვილი მოგვიწოდებს ყოველ დღე მადლობა ვუთხრათ ბიძინა ივანიშვილს წარმოუდგენელი ვაჟკაცობისა და თავგანწირვისთვის
ღარიბაშვილი მოგვიწოდებს ყოველ დღე მადლობა ვუთხრათ ბიძინა ივანიშვილს წარმოუდგენელი ვაჟკაცობისა და თავგანწირვისთვის
რომ არა ბიძინა ივანიშვილის თავდადება და თავგანწირვა, შეუძლებელი იქნებოდა ამ გამარჯვების მოპოვება.- განაცხადა ირაკლი ღარიბაშვილმა სამტრედიის მერობის კანდიდატის წარდგენაზე.
ბატონმა ბიძინა ივანიშვილმა გვაჩვენა წარმოუდგენელი თავდადება, ვაჟკაცობა და თავგანწირვა, ქვეყნის და ხალხის სიყვარული. მან პოლიტიკაში მოსვლამდეც, რა თქმა უნდა, დაამტკიცა თავისი საქმით, ათასობით გაკეთებული ქველმოქმედების საქმით სიყვარული და პატრიოტიზმი.
მოდი ვთქვათ ახლა, რომელ ქვეყანაში იცნობთ ადამიანს, რომელიც თავისი ქონების დიდ ნაწილს საკუთარი სურვილით და ასეთი ენთუზიაზმით მიუძღვნის მშობლიურ ქვეყანას. ნებისმიერ ქვეყანა დამისახელეთ. […]
ასეთ ადამიანს მადლობა კი არ ეკუთვნის, ეკუთვნის ყოველდღე მადლობა. მავნებელი ოპონენტები ცდილობენ ჩვენს დაკომპლექსებას, რომ არ შეიძლება მადლობის გადახდა ასეთი ადამიანისთვის. დიახაც, მადლობა ბატონ ბიძინა ივანიშვილს ყველაფრისთვის, რაც მან გააკეთა ჩვენი ქვეყნისა და ხალხისთვის.