მთავარისიახლეებიპოლიტიკაქართული ოცნება დღეს იმაზე მწარედ დამარცხდა, ვიდრე ოქტომბრის საპარლამენტო არჩევნებში - მიხეილ...
ქართული ოცნება დღეს იმაზე მწარედ დამარცხდა, ვიდრე ოქტომბრის საპარლამენტო არჩევნებში – მიხეილ სააკაშვილის კიდევ ერთი ვიდეომიმართვა ქართული ოცნებას
მიხეილ სააკაშვილი კიდევ ერთ ვიდეომიმართვას ავრცელებს და ნიკა მელიას დაკავების შემდეგ, მობილიზაციის აუცილებლობაზე საუბრობს.
მესამე პრეზიდენტის თქმით, ქართული ოცნება დღეს იმაზე მწარედ დამარცხდა, ვიდრე ოქტომბრის საპარლამენტო არჩევნებში:
მინდა ვთქვა, რომ ნიკა მელია, ამაში ვარ დარწმუნებული, გამოვა ძალიან მალე და ვინც დაიჭირა და ვინც ახლა ქართველ ხალხზე ძალმომრეობას ახორციელებს, ისინი ჩაჯდებიან ძალიან დიდი ხნით.
თქვენ ვერ წარმოიდგენთ როგორი იაღლიში მოგივიდათ დღეს და როგორ დამარცხიდთ. ბევრად მწარედ დამარცხდით დღე, ვიდრე გასულ წელს ოქტომბრის არჩევნებში. ჩვენი საქმე არის მართალი და ჩვენ აუცილებლად გავიმარჯვებთ. ახლა არის მთავარი მობილიზაცია. მთელ საქართველოში ფრონტის გაშლა, შეტევა, შეტევა და კიდევ ერთხელ შეტევა. ივანიშვილს უკვე პრაქტიკულად არანაირი პერსპექტივა არა აქ თუ ჩვენ ვიქნებით მოწოდების სიმაღლეზე და ჩვენ ვიქნებით მოწოდების სიმაღლეზე.” – ამბობს მიხეილ სააკაშვილი.