მთავარისიახლეებიპოლიტიკაბიძინამ ,,იმედის" იმედით ჩააანალიზა: ქართველმა ამომრჩეველმა ძალიან სწრაფად, სხარტი გონებით ისწავლა გარჩევა...
ბიძინამ ,,იმედის” იმედით ჩააანალიზა: ქართველმა ამომრჩეველმა ძალიან სწრაფად, სხარტი გონებით ისწავლა გარჩევა და ანალიზი, რასაც ევროპელებმა გაცილებით მეტი დრო მოანდომეს
გილოცავთ, გილოცავთ, აი, რა მაგარი ხალხი ვართ ქართველები. სა-ქარ-თვე-ლო, სა-ქარ-თვე-ლო, საქართველოს გაუმარ-ჯოს, გაუ-მარ-ჯოს.( შეგახსენებთ მის ადრინდელ მესიჯს: დააპიპნიეთ! დააპიპინეთ!პიპის გაუმარ – ჯოს!”)
ახლა, მოდი, მადლობა გადავუხადოთ ჩვენს ამომრჩევლებს, მადლობა გადავუხადოთ ქართული ოცნების აქტივისტებს, ლიდერებს, თქვენ, ახალგაზრდებს, თქვენ მოიტანეთ ეს გამარჯვება, განსაკუთრებით ხაზგასასმელია ის, რომ ქართული ოცნება, როგორც პარტია, მესამედ იმარჯვებს პრინციპულ არჩევნებში. ის, რაც უნდოდა ჩვენს ქვეყანას, ჩამოყალიბებული სოლიდური გუნდი, ჩვენ ეს მივიღეთ. რაც მთავარია, ქართველმა ამომრჩეველმა ძალიან სწრაფად, სხარტი გონებით ისწავლა გარჩევა და ანალიზი, რასაც ევროპელებმა გაცილებით მეტი დრო მოანდომეს.
ამიტომ, დიდი მადლობა თქვენ თქვენი გამჭრიახი გონებისთვის. კიდევ ერთჯერ დიდი მადლობა ქართულ ოცნებას და მის ლიდერებს, მთელ გუნდს