მთავარისიახლეებისაზოგადოებასუს-ის თანამშრომელი და ვახტანგ გომელაურის მეგობარი საკუთარ კაბინეტში იპოვეს გარდაცვლილი - თვითმკვლელობა...
სუს-ის თანამშრომელი და ვახტანგ გომელაურის მეგობარი საკუთარ კაბინეტში იპოვეს გარდაცვლილი – თვითმკვლელობა თუ უბედური შემთხვევა?
დღეს სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურის თანამშრომელი, რომელიც ლოჯისტიკის დეპარტამენტში მუშაობდა, საკუთარ კაბინეტში იპოვეს გარდაცვლილი.ვარაუდობენ, რომ ეს თვიმკვლელობა იყო.თუმცა გარდაცვლილის ახლობლები ამ ვერსიას კატეგორიულად გამორიცხავენ.
მეზობლები და ახლობლები გარდაცვლილს დადებითად ახასიათებენ.ძალიან კარგი პიროვნება იყო. საიმისო არაფერი სჭირდა, რომ თავი მოეკლა. ისინი უბედური შემთხვევის ვერსიას ემხრობიან – შესაძლოა იარაღს წმენდდა და მაგ დროს მოხდებოდა. მაგრამ იარაღს თვითონ არ ატარებდა”-ამბობს ერთ-ერთი ახლობელი
ასევე აღნიშნავენ, რომ ის შინაგან საქმეთა მინისტრის, ვახტანგ გომელაურის ახლო მეგობარი იყო და სუს-ში მუშაობა სწორედ იმ პერიოდში დაიწყო, როდესაც უწყებას გომელაური ხელმძღვანელობდა.