მთავარისიახლეებისაზოგადოებამიმდინარეობს გადმოსვენების პროცედურაზე მუშაობა - საგარეო საქმეთა სამინისტრო საფრანგეთში გარდაცვლილ პატიმარზე
მიმდინარეობს გადმოსვენების პროცედურაზე მუშაობა – საგარეო საქმეთა სამინისტრო საფრანგეთში გარდაცვლილ პატიმარზე
ზუგდიდელი ნიკა ქირიას გარდაცვალების ფაქტზე საფრანგეთში საქართველოს საკონსულოში შევიდა ოფიციალური შეტყობინება- ამის შესახებ საგარეო საქმეთა სამინისტროში აცხადებენ. უწყების ცნობით,საგარეო საქმეთა სამინისტრო კომუნიკაციაშია ოჯახის წევრებთან და საქართველოს საგარეო საქმეთა სამინისტროში „პრაიმტაიმს“ განუცხადეს,რომ საფრანგეთში საქართველოს საკონსულოში შევიდა ოფიციალური შეტყობინება. უწყების ცნობით,საგარეო საქმეთა სამინისტრო კომუნიკაციაშია ოჯახის წევრებთან და მიმდინარეობს გადმოსვენების პროცედურაზე მუშაობა. საფრანგეთის ქალაქ ტულუზას ციხეში, ზუგდიდის მცხოვრები ახალგაზრდა მამაკაცი გარდაცვლილი იპოვეს. ოფიციალური ვერსიით, მან სიცოცხლე თვითმკვლელობით დაასრულა, თუმცა ამ ცნობის ოჯახს არ ჯერა.ოჯახი ხელისუფლებას დახმარებას თხოვს ცხედრის ჩამოსვენებაში. ახალგაზრდა მამაკაცი, დედის განმარტებით, საფრანგეთში სამუშაოდ იყო წასული. საფრანგეთის ქალაქ ტულუზას ციხეში, ზუგდიდის მცხოვრები ახალგაზრდა მამაკაცი გარდაცვლილი იპოვეს. ოფიციალური ვერსიით, მან სიცოცხლე თვითმკვლელობით დაასრულა, თუმცა ამ ცნობის ოჯახს არ ჯერა.ოჯახი ხელისუფლებას დახმარებას თხოვს ცხედრის ჩამოსვენებაში. ახალგაზრდა მამაკაცი, დედის განმარტებით, საფრანგეთში სამუშაოდ იყო წასული.