მთავარისიახლეებიპოლიტიკა1966 წელს დაბადებული მამუკა ხაზარაძე ჭაბუკია, 1967 წელს დაბადებული მიხეილ სააკაშვილი -...
1966 წელს დაბადებული მამუკა ხაზარაძე ჭაბუკია, 1967 წელს დაბადებული მიხეილ სააკაშვილი – მოხუცი. ამ იმედზე იყოს ბიძინა ივანიშვილი
„კარგია, მივესალმები, რაც უფრო , აქტიური ახალგაზრდა შემოვა პოლიტიკაში, კარგია და მე ამას მივესალმები,“-ამ განცხადებით  ბიძინა ივანიშვილი  TBC ბანკის დამფუძნებლის, მამუკა ხაზარაძის მიერ საზოგადოებრივი მოძრაობის ჩამოყალიბების შესახებ გავრცელებულ ინფორმაციას გამოეხმაურა. ივანიშვილი აღნიშნულ ფაქტს მიესალმება და ამბობს, რომ საზოგადოების არჩევანის გაკეთების შესაძლებლობა უნდა ჰქონდეს.
შეგახსენებთ, რომ ბიზნესმენმა მამუკა ხაზარაძემ, რამდენიმე დღის წინ, სოციალური ქსელის მეშვეობით საზოგადოებრივი მოძრაობის დაფუძნება დაანონსა. ხაზარაძის განცხადებით, ის პარტნიორებად პროდასავლურ ძალებს შემოიკრებს. ბიზნესმენი გაერთიანებაში ეპატიჟება ყველას, ვინც ფიქრობს, რომ 20 ივნისის სისხლიანი ღამე მთავრი წყალგამყოფი იყო და საქართველოს ადგილი არა რუსეთთან, არამედ დასავლეთშია.​