მთავარისიახლეებიპოლიტიკა"როგორც რიგით მოქალაქეს შეიძლება გარკვეული შეკითხვებიც მქონდეს ამ თემასთან დაკავშირებით"- გიორგი შენგელია...
“როგორც რიგით მოქალაქეს შეიძლება გარკვეული შეკითხვებიც მქონდეს ამ თემასთან დაკავშირებით”- გიორგი შენგელია ია კერზაიას საქმეზე
„ქართული იცნების“ მერობის კანდიდატს კითხვა დაუსვეს მე-6 საჯარო სკოლის გარდაცვლილი დირექტორის ია კერზაიას საქმესთან დაკავშირებით და ის მეთოდები შეახსენეს, რომელსაც წინასაარჩევნოდ იყენებს მმართველი პარტია, რაზეც გეგა შენგელიამ ასე უპასუხა: “ჩემთვის ძალიან ახლობელია ია კერზაიას ოჯახი და ადამიანურად ძალიან გული მტკივა ამაზე,როგორც რიგით მოქალაქეს შეიძლება გარკვეული შეკითხვებიც მქონდეს ამ თემასთან დაკავშირებით, მაგრამ დარწმუნებული ვარ, გამოძიება ობიექტურად ჩატარდება და ყველა ამ შეკითხვას გაეცემა პასუხი. იმ მეთოდებს, რასაც ზეწოლა და ძალადობა ქვია, ჩვენ ამ მეთოდებით  არ ვაპირებთ მუშაობას, მხოლოდ ხალხთან ურთიერთობის პრინციპით და მათი მხარდაჭერით ვიმოქმედებთ“- განაცხადა გეგა შენგელიამ.
ზუგდიდში მერის რიგგარეშე არჩევნები 19 მაისს ჩატარდება.