მთავარისიახლეებისაზოგადოება"ეს არის ძველი კედელი, რომელსაც მხოლოდ შევსების ფუნქცია გაჩნია"- ზუგდიდის მერიაში ჭადრაკის...
“ეს არის ძველი კედელი, რომელსაც მხოლოდ შევსების ფუნქცია გაჩნია”- ზუგდიდის მერიაში ჭადრაკის სასახლის სამუშაოებთან დაკავშირებით ენმ-ს პასუხობენ
ზუგდიდის მერია ჭადრაკის სასახლის სარეაბილიტაციო სამუშაოებთან დაკავშირებით ფრაქცია „ნაციონალური მოძრაობას“  პასუხოსბ. უწყებაში აცხადებენ, რომ სამუშაოები პროექტის მიხედვით მიმდინარეობს და არანაირი ხარვეზი არ არის.
„ჭადრაკის სასახლის სრული რეაბილიტაცია ხდებოდა და არა ახლით მშენებლობა, ეს არის ძველი ბლოკის კედელი, რომელსაც მხოლოდ შევსების ფუნქცია გააჩნია და სხვა კონსტრუქციული მნიშვნელობა არ გააჩნია. რაც შეეხება სხვა დეტალებს, სვეტები, ლიგელები, ყველაფერი ახალია. სამუშაოები მიმდინარეობს ისე, როგორც პროექტით გათვალისწინებულია, საჭიროების შემთხვევაში  პროექტში შედის კორექტირება, მცირე ცვლილებები, ამასთანავე ზედამხედველობას სამუშაოებს ზუგდიდის მერიასთან ერთად უწევს აუდიტ-ექსპორტი.“- განუცხადეს „ოდიშინიუსს“ მერიაში