მთავარისიახლეებიპოლიტიკაზუგდიდის მერიის ინფრასტრუქტურული პროექტების მართვის სამსახურის უფროსმა რუსლან კილასონიამ თანამდებობა დატოვა
ზუგდიდის მერიის ინფრასტრუქტურული პროექტების მართვის სამსახურის უფროსმა რუსლან კილასონიამ თანამდებობა დატოვა
ზუგდიდის მერიის ინფრასტრუქტურული პროექტების მართვის სამსახურის უფროსმა რუსლან კილასონიამ თანამდებობა  დატოვა. აღნიშნული ჟურნალისტებს მერიის საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურის უფროსმა მაგდალინა თოდუამ დაუდასტურა: “მერის მოვალეობის შემსრულებელი განიხილავს მის კანდიდატურას შედარებით დაბალ პოზიციაზე, რათა გამოყენებულ იქნას მისი გამცოდილება, თუმცა ჯერ კონკრეტული გადაწყვეტილება არ არის მიღებული“- განაცხადა მადგალინა თოდუამ.
„დიახ, დავტოვე, პენსიონერი ვარ უკვე, რამდენი ხანი უნდა მემუშავა, დასვენება მჭირდება. თუმცა ვრჩები სამსახურში, უფრო დაბალ პოზიციაზე“- განუცხადა „ოდიშინიუსს“ რუსლან კილასონიამ. კილასონიამ არ დააკონკრეტა თუ რა პოზიციაზე განიხილება მისი კანდიდატურა „ბრძანება იწერება და წინასწარ ვერ გეტყვით“- განაცხადა მან. განცხადებაში კილასონიას ოჯახური მდგომარეობა აქვს მითითებული