მთავარისიახლეებიპოლიტიკა„კეთილმოწყობის მართვის ცენტრის“ დირექტორი ნოე პერტაია თანამდებობის დატოვების შესახებ ინფორმაციას არ ადასტურებს
„კეთილმოწყობის მართვის ცენტრის“ დირექტორი ნოე პერტაია თანამდებობის დატოვების შესახებ ინფორმაციას არ ადასტურებს
ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის „კეთილმოწყობის მართვის ცენტრის“ დირექტორი ნოე პერტაია თანამდებობის დატოვების შესახებ ინფორმაციას არ ადასტურებს. პერტაიან "ოდიშინიუსთან" საუბრისას უარყო გავრცელებული ინფორმაცია, რომ საკუთარი განცხადების საფუძველზე აპირებს თანამდებობის დატოვებას და რომ საქმე ეხება  ზუგდიდის მერიის ბალანსზე არსებული მანქანების გაქირავების ფაქტს, რასთან  დაკავშირებითაც, პერტაია 2018 წლის სექტემბერში სახელმწიფო უსაფრთხოების სამსახურში გამოიკითხა."არა ბატონო, არც განცხადება დამიწერია და არც არავის უთქვამს წადიო, რა თქმა უნდა არ ვადასტურებ. ისე დიდი ხანია ჭორებს მივრცელებენ და არ ვიცი ამდენი მტერი ვინ მყავს"- განაცხადა პერტაიამ. ნოე პერტაია  „კეთილმოწყობის მართვის ცენტრის“  ხელმძრვანელად  გასული წლის იანვარში დაინიშნა