მთავარისიახლეებიპოლიტიკაკოლექტიური მოძალადე დიდი დოზით შემოვიდა ჩვენს ,,გუნდში“... ახლა მიფრთხილდით! - ბესელიას სკანდალური...
კოლექტიური მოძალადე დიდი დოზით შემოვიდა ჩვენს ,,გუნდში“… ახლა მიფრთხილდით! – ბესელიას სკანდალური მიმართვა “ქართულ ოცნებას”
ეკა ბესელიას სკანდალური განცხადება – საპარლამენტო უმრავლესობის წევრმა გვიან ღამით, სოციალურ ქსელში ღია წერილი გაავრცელა. დეპუტატი "ქართულ ოცნებას" მიმართავს და მასთან დაპირისპირებული თანაგუნდელების წინააღმდეგ ბრძოლის დაწყებას აანონსებს.
"კოლექტიური მოძალადე ფრაგმენტულად, მაგრამ დიდი დოზით შემოვიდა ჩვენს ,,გუნდში“ … შიგნიდან დაგვიწყო რყევა და ჯაყჯაყი…. არ მიიღო ჩვენმა საზოგადოებამ ეს გადმონაცვლებული მოძალადე მეოცნების როლში ….  საჯაროდ ვამბობ ს ა კ მ ა რ ი ს ი ა ! სახელი დავარქვათ ყველაფერს!
მოძალადის რეინკარნაციამდე მანძილს ვამცირებთ მათივე ანასხლეტების შეფარებით…
აი რატომ არ შეიძლება ამ რეჟიმის მსახურნი გამოვაცხადოთ მსხვერპლად და ვაწინაუროთ მოსამართლის მანტიის როლში…მე ამას ვერ შევეგუებოდი!!!
ეს ჯგუფი საკმაოდ ფესვებგადმულია და იბრძვის ყველა ფორმით! ეს მორალური ტერორიც ამის ნაწილი მგონია! არ ვაპირებდი პოლიტიკური დღის წესრიგით ცხოვრებას, მაგრამ ისევ მათ მაიძულეს და ახლა მიფრთხილდით!" – წერს ბესელია ღია წერილში.