მთავარისიახლეებისაზოგადოებაშალვა ნათელაშვილი: "ყაზტრანსგაზი" ხელში ჩაიგდო კახი კალაძემ და მაფიოზა ბეჟუაშვილმა, ...
შალვა ნათელაშვილი: “ყაზტრანსგაზი” ხელში ჩაიგდო კახი კალაძემ და მაფიოზა ბეჟუაშვილმა, ჩვენ წელიწადში ვკარგავთ 30-ზე მეტ ადამიანს გაზის აფეთქების შედეგად
ლეიბორისტული პარტიის ლიდერი შალვა ნათელაშვილი დიდ დიღომში მომხდარ აფეთქებასთან  დაკავშირებით აცხადებს,  რომ  ეს ტრაგედია სახელმწიფო კორუფციისა და უპასუხისმგებლობის შედეგია.
ე საშინელი ტრაგედია მოხდა, უდიდეს სამძიმარს ვუცხადებ დაზარალებულებს და სრულიად საქართველოს. ეს შესაძლებელი გახდა სახელმწიფო კორუფციისა და უპასუხისმგებლობის გამო, როგორც მოგეხსენებათ, "ყაზტრანსგაზი" ხელში ჩაიგდო კახი კალაძემ და მაფიოზა ბეჟუაშვილმა, რომლებმაც გააფორმეს ოფშორში და გადავიდნენ მარტო გადასახადის ამოგლეჯვაზე და უსაფრთხოება დაიკიდეს ფეხებზე.
მე მოვითხოვ, პასუხისგებაში მიეცეს ეს ორი დამნაშავე პერსონალურად დ დამონტაჟდეს სენსორები ყველა ოჯახში ქალაქსა და სოფელში, სადაც გაზია შეყვანილი. იმიტომ, რომ ჩვენ წელიწადში ვკარგავთ 30-ზე მეტ ადამიანს გაზის აფეთქების შედეგად და უპასუხისმგებლობის გამო უპირველესად ” – აცხადებს იგი