მთავარისიახლეებიპოლიტიკა"ბატონო გენერალო! მე არ ვაძლევ ხმას მოღალატეს, რომელმაც საქართველო ომის დაწყებაში დაადანაშაულა"...
“ბატონო გენერალო! მე არ ვაძლევ ხმას მოღალატეს, რომელმაც საქართველო ომის დაწყებაში დაადანაშაულა” – ვეტერანი ვანო ნადირაძე
გენერალ დევი ჭანკოტაძის განცხადებას კიდევ ერთი ვეტერანი ქართველი მებრძოლი ეხმაურება:
"ბატონო გენერლებო მე ვანო ნადირაძე, პირველი სამაჩაბლოს ომის მონაწილე, აფხაზეთის ომის ვეტერანი. ამჟამად უკრაინული ბატალიონ „დონბასის" შტაბის უფროსი. უკრაინის სახალხო გმირი, ამჟამად დევნილობაში მყოფი ოლიგარქიული რეჟიმისგან. მე არ ვაძლევ საქართველოს მოღალატეს ხმას, რომელმაც საქართველო დაადანაშაულა ომის დაწყებაში, მე არ ვაძლევ ხმას იმ რეჟიმს, რომელიც ჩემ ქვეყანას ვნებს, ანადგურებს ჩვენი ქვეყნის თავდაცვითუნარიანობას და ანადგურებს სამართალდამცავ ორგანოებს. მე ამაყი ვარ იმით, რომ ვარ აფხაზეთის ომის მონაწილე, ისევე როგორც თქვენ. აფხაზეთი და სამაჩაბლო საქართველოა!!!
P.S.მოგიწოდებთ ყველა ვეტრანს გააკეთოთ იგივე, დავნახოთ ჩვენ მტრებს რომ ჩვენ ბრძოლა არ დაგვიმთავრებია" – წერს ვანო ნადირაძე ფეისბუქის გვერდზე.