მთავარისიახლეებიპოლიტიკა2 დღიანი დუმილის შემდეგ სალომე ზურაბიშვილი ბიძინა ივანიშვილს შეახვედრეს
2 დღიანი დუმილის შემდეგ სალომე ზურაბიშვილი ბიძინა ივანიშვილს შეახვედრეს
„კურიერის“ ინფორმაციით, 2 დღიანი დუმილის შემდეგ სალომე ზურაბიშვილი ბიძინა ივანიშვილს შეახვედრეს და ერთობლივ სამოქმედო გეგმაზეც შეთანხმდნენ.
დაუდასტურებული ინფორმაციით, ივანიშვილისა და ზურაბიშვილის შეხვედრას ბიძინა ივანიშვილთან ერთად პარლამენტის თავმჯდომარეც ესწრებოდა.
როგორც ჩანს, პარტიაში შეშფოთებული არიან მედიაში გაჟონილი  ინფორმაციით , რომ შესაძლოა სალომე ზურაბიშვილმა თავისი კანდიდატურა მოხსნას.
უცეცხლოდ რომ კვამლი არ ჩანს, დასტურდება ეკა ბესლიას განცხადებითაც:
სალომე ზურაბიშვილთან გუშინ მქონდა კომუნიკაცია. ვიცი, რომ ის მეორე ტურისთვის ძალიან აქტიურად ემზადება, ისევე როგორც ვემზადებით ჩვენ.  განაცხადა დღეს დილით ეკა ბესელიამ., რომელსაც  ,,სამეფო კარმა'' როგორც ჩანს კრავაი ჯაყელის და ხვაშაქ ცოქალის ფუნქცია დააკისრა.
როგირც ჩანს წუხელ საუბარი  განაწყენებული სალომე ზურაბიშვილის გულის მობრუნებას და ივანიშვილთან დღევანდელი სავარაუდო შეხვედრის დაგეგმვას ემსახურებოდა.
ამ მომენტისათვის კურიერის ცნობით,  „ქართული ოცნების“ ოფისში კინოლოგები მუშაობე –  საგანგებო და გადამწყვეტი კონსულტაციების წინ მმართველი პარტიის მთავარ ოფისში უსაფრთხოების განსაკუთრებული ზომებია და ოფისი მოწმდება.