მთავარისიახლეებიპოლიტიკაენმ - ,,ზუგდიდში ჩვენი კომისიის წევრებს ურეკავენ და არჩევნების ღამეს დავალებას აძლევენ,,
ენმ – ,,ზუგდიდში ჩვენი კომისიის წევრებს ურეკავენ და არჩევნების ღამეს დავალებას აძლევენ,,
ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის ზუგდიდის ორგანიზაციის თავმჯდომარე სოციალურ ქსელში სტატუსს აქვეყნებს.ანი წითლიძის სტატუსიდან ირკვევა, რომ ენმს-ს სახელით კომისიის წევრებს ურეკავენ და დავალებებს აძლევენ.,,უკვე მეორედ ჩვენი კომისიის წევრებს ურეკავენ უცხო ადამიანები ჩემი და ზოდელავას სახელით, ეუბნებიან რომ ცენტრალური შტაბიდან რეკავენ ჩვენი დავალებით და არჩევნების ღამეს რა უნდა ქნან დავალებებს აძლევენ. დღეს, არც მეტი არც ნაკლები დაურეკეს დედაჩემს რომელიც 22-ე უბანში კომისიის წევრია) უთხრეს რომ ჩემი და ზოდელავას დავალებით ურეკავენ არჩევნების ღამის კონკრეტულ დავალებაზე. #სუსი – რა საწყლები ხართ და რა ბოთეები, ჩემი ოჯახის წევრი ვერ გაგიშიფრიათ და თქვენი შეშინებული ვინ უნდა იყოს)) კიდევ რომ არ იწვალოთ მამაჩემი მყავს მეორე უბანში, ასევე კომისიის წევრად და მასთანაც დარეკეთ “კონკრეტული დავალებით” ზოდელავას სახელით,, – წერს წითლიძე. იქვე დასძენს, რომ ნომეეი, რომლითაც დარეკეს გამორთულია და ასაჯაროვებს..