მთავარისიახლეებიპოლიტიკაალექსანდრე მოწერელიას პირველი კომენტარი ზუგდიდის მერის თანამდებობიდან გადადგომასთან დაკავშირებით
ალექსანდრე მოწერელიას პირველი კომენტარი ზუგდიდის მერის თანამდებობიდან გადადგომასთან დაკავშირებით
სამეგრელო-ზემო სვანეთის გუბერნატორმა ალექსანდრე მოწერელიამ ზუგდიდის მერის თანამდებობიდან გადადგომასთან დაკავშირებით პირველი კომენტარი გააკეთა. მოწერელიამ მედიას განუცხადა, რომ აღნიშნულთან დაკავშირებით ინფორმაცია წუხელ გვიან შეიტყო და მიზეზების შესახებ ნამდვილად არ იცის.
“ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის მერის გადაწყვეტილება არის მისი პირადი გადაწყვეტილება. შესაბამისად, ჩვენ პატივს ვცემთ ყველა გადაწყვეტილებას რაც არის მიღებული, მიზეზებს ალბათ თვითონ იტყვის. ფარულ ჩანაწერს რაც შეეხება, მე არ მომისმენია. ჩემთვის არ იყო ცნობილი გოგიას ამ გადაწყვეტილების შესახებ. დილიდან სოფლებში დავდივარ და მათთან კომუნიკაცია არ მქონია. აღნიშნული საკითხით აუცილებად დავინტერესდები. მის საქმიანობას კი მოსახლეობა შეაფასებს”, – განაცხადა მოწერელიამ.