მთავარისიახლეებიპოლიტიკასამეგრელო-ზემო სვანეთის გუბერნატორის სამსახურის ხელმძღვანელმა პაატა ლაგვილავამ თანამდებობა სამხარეო ადმინისტრაციის გუნდთან ერთად...
სამეგრელო-ზემო სვანეთის გუბერნატორის სამსახურის ხელმძღვანელმა პაატა ლაგვილავამ თანამდებობა სამხარეო ადმინისტრაციის გუნდთან ერთად დატოვა
სამეგრელო-ზემო სვანეთის გუბერნატორის სამსახურის ხელმძღვანელი პაატა ლაგვილავა თანამდებობას სამხარეო ადმინისტრაციის გუნდთან ერთად ტოვებს.
„შევხვდი ახალ გუბენატორს, ვისაუბრეთ, მან მითხრა, რომ დარჩი, გადავხედოთ. თუმცა მე გადასახედი არაფერი მაქვს და მივიღე გადაწყვეტილება, რომ წამოვიდე,“- უთხრა „ოდიშინიუსს“ პაატა ლაგვილავამ. მისი თქმით, სამსახური მასთან ერთად ოპერატორმა გოჩა ლემონჯარიამ და თეო კვარაცხელიამ დატოვეს. პაატა ლაგვილავა ფეისბუკის გვედრზე მადლობას უხდის გუნდის წევრებს და ურნალისტებს.„განსაკუთრებული მადლობა ჟურნალისტებს, თანამშრომლობისა ერთად გათენებული ღამეებისთვის, მადლობა მუნიციპალიტეტების, სამინისტროების პიარებს! მადლობა გუნდს და გვერდში მდგომი ადამიანების უზარმაზარ არმიას“
პაატა ლაგვილავას თქმით, აქვს შემოთავაზებები, მან დატოვა სამსახური, თუმცა  რჩება გუნდის წევრად. „პიარის სამსახური ასეა, ახალს, ახალი კადრები მოყავს და ველოდით კიდეც ამას“- აცხადებს ლაგვილავა.