მთავარისიახლეებისაზოგადოებარას ჰქვია მოთხოვნების შეცვლა?! მე შვილს პირობა მივეცი, რომ ყველა დამნაშავე და...
რას ჰქვია მოთხოვნების შეცვლა?! მე შვილს პირობა მივეცი, რომ ყველა დამნაშავე და ხელის დამფარებელი დაისჯება”, -ზაზა სარალიძე
ზაზა სარალიძემ აღნიშნა, რომ მისი მოთხოვნები უცვლელია. "მინდა ბოდიში მოგიხადოთ. მეუღლე ცუდად არის. გამოვიპარე ცოტა ხნით. რას ჰქვია მოთხოვნების შეცვლა?! მე შვილს პირობა მივეცი, რომ ყველა დამნაშავე და ხელის დამფარებელი დაისჯება", – განაცხადა ზაზა სარალიძემ.
ამასთან, ზაზა სარალიძემ ვაკის პარკში მისვლის მიზეზიც განმარტა. "რაც შეეხება მეორე აქციაზე მისვლას, იქ ჩემი შვილი და მისი მეგობრები იდგნენ. არ აქვს მნიშვნელობა, აქციაზე ვინ დგას. მე ყველგან მივალ, ვინც სოლიდარობას მiცხადებს", – აღნიშნა სარალიძემ.
ხორავას ქუჩაზე მოკლული მოზარდის მამამ ყველა პოლიტიკურ პარტიას და თითოეულ მოქალაქეს მხარდაჭერისკენ კიდევ ერთხელ მოუწოდა. "მე მოვუწოდე უკვე პოლიტიკურ პარტიებს და მხარდამჭერებს ამ სისტემის დასამარცხებლად. ყველას ერთად მოგიწოდებთ, გაერთიანდით და ერთად იბრძოლეთ", – აღნიშნა სარალოძემ.