მთავარისიახლეებისაზოგადოებასანდრა რულოვსის, ფონდი soco-ს და ალექსანდრე ქობალიას საჩუქრები სოციალურად დაუცველ მრავალშვილიან ოჯახებს...
სანდრა რულოვსის, ფონდი soco-ს და ალექსანდრე ქობალიას საჩუქრები სოციალურად დაუცველ მრავალშვილიან ოჯახებს [Video]
საქველმოქმედო ფონდი „სოკო“,  სანდრა ელისაბედ რულოვსისა  და ალექსანდრე ქობალიას ინიციატივით ზუგდიდის მუნიციპალიტეტში მცხოვრებ სოციალურად დაუცველ მრავლაშვილიან ოჯახებს ბავშვთა დაცვის საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით კვების პროდუქტებს გადასცემს. პაკეტში შედის ყველა აუცილებელი პროდუქტი, რასაც თითოელი ოჯახი ყოველდღიურად მოიხმარს, შაქარი, წიწიბურა, სპაგეტი, შოკოლადი, ბარდა, მაკარონი, ვერმიშელი, ბრინჯი, ჩაი, კაკაო, შოკოლადი, წვენი, ზეთი, კიტრის მარინადი, შვრიის ფანტელი, ლიმონათი, ტომატ-პასტა, შედედებული რძე, ნუტელა, ნესკვიკი, ორცხობილა. ასევე დარიგდა მედიკამენტები, პატარებისთვის სათამაშოები, წიგნები, ფერადი ფანქრები და სხვა. ნობათი სანდრა რულოვსმა თითოეულ მათგანს პირადად გადასცა. „ძალიან გვიჭირს შვილო და სულ გვეხმარება სანდრა, ღმერთმა მისცეს ჯანმრთელობა, რომ კიდევ მოგვხედოს და გაახაროს ჩვენი პატარები“- ამბობს „დიშინიუსთან“ ერთ-ერთი ბენეფიციარი.