მთავარისიახლეებიპოლიტიკაცაიშის 74-ე საარჩევნო უბანზე თავისი არჩევანი გააკეთა „ევროპული საქართველოს“ მაჟორიტარი დეპუტატობის...
ცაიშის 74-ე საარჩევნო უბანზე თავისი არჩევანი გააკეთა „ევროპული საქართველოს“ მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატმა გოდერძი კუკავამ
ცაიშის 74-ე საარჩევნო უბანზე თავისი არჩევანი გააკეთა „ევროპული  საქართველოს“ მაჟორიტარი დეპუტატობის კანდიდატმა გოდერძი კუკავამ. კუკავას თქმით, მა სუკვე აქვს „ქართული ოცნების“ კანდიდატის დამარცხების გამოცდილება და იმედი აქვს, რომ აქაც გაიმარჯვებს. „ მე ერთხელ უკვე დავამარცხე „ქართული ოცნების“ კანდიდატი 2014 წლის არჩევნებში და ახლაც მაქვს ეს მოლოდინი. მე ვპირდები ცაიშელებს, რომ ყველა იმ პრობლემას მივიტან საკრებულოში, რაც ადგილობრივებს აწუხებს“- განაცხადა გოდერძი კუკავამ.
ცაიშის შუალედურ არჩევნებში სულ კანდიდატი იბრძვის. გოდერძი კუკავა – "ბაქრაძე-უგულავა – ევროპული საქართველო", ბაჩუკი ნარუშვილი – "თავისუფალი საქართველო" და თენგიზ ალმასია – "ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო"