მთავარისიახლეებისაზოგადოება“ერთიანმა ნაციონალურმა მოძრაობიდან” კომისიის წევრებმა ცაიშის სამივე უბანი ერთდროულად დატოვეს
“ერთიანმა ნაციონალურმა მოძრაობიდან” კომისიის წევრებმა ცაიშის სამივე უბანი ერთდროულად დატოვეს
“ერთიანმა ნაციონალურმა მოძრაობიდან” კომისიის წევრებმა ცაიშის სამივე უბანი ერთდროულად დატოვეს.“ერთიანმა ნაციონალურმა მოძრაობიდან” კომისიის წევრებმა ცაიშის სამივე უბანი ერთდროულად დატოვეს. ზუგდიდის საკრებულოს შუალედურ არჩევნებზე კენჭისყრისას კომისიის სამივე წევრმა ენმ-დან საარჩევნო უბნები დატოვა. მათ დილით წილისყრაში მონაწილობაც არ მიიღეს. პარტიის ადგილობრივი ორგანიზაციის თავმჯდომარის ანა წითლიძის თქმით, ეს ქმედება მათ ბოიკოტს უკავშირდება. “მხოლოდ იმიტომ არ გავაუქმეთ ჩვენი კვოტა, რომ საოლქოს და “ქართულ ოცნებას” სათავისოდ არ გამოეყებინა და თავისი წარმომადგენელი არ დაესვა კომისიაში. დღის მეორე ნახევრამდე იმიტომ დარჩნენ, რომ აკვირდებოდბენ პროცესს და შემაჯამებელ ოქმს ხელი არ მოაწერეს”,- განაცხადა ანა  წითლიძემ. „ერთიანმა ნაციონალურმა მოძრაობამ“ საკრებულოს შუალედური არჩევნებისთვის ბოიკოტის გამოცხადების შესახებ რამდენიმე კვირის წინ განაცხადა