მთავარისიახლეებიპოლიტიკადღეს მიხეილ სააკაშვილს ოდესაში ელიან
დღეს მიხეილ სააკაშვილს ოდესაში ელიან
დღეს მიხეილ სააკაშვილს  ოდესაში ელიან, შეხვედრა დაგეგმილია ადგილობრივი დროით 18 საათზე, სასტუმრო ,,ჩორნოე მორეს"" კონფერენც დარბაზში.
როგორც  დაანონსებულიაა, შეხვედრაზე გაიმართება  პრეზენტაცია მიხეილ სააკაშვილისა და მისი  მოძრაობის პროგრამისა ,,უკრაინის ეკონომიკური სასწაული".
,, რა თქმა უნდა ჩვენ საუბარი გვექნება ჩვენი და თქვენი საყვარელი ოდესისი პერსპექტივებზეც'' – განაცხადა შეხვედრის წინ მიხეილ სააკაშვილმა.
საქართველოს პრეზდენტმა, უკრაინის ახალ ძალთა მოძრაობის ლიდერმა მიხეილ სააკაშვილმა იძულებითი პაუზის შემდეგ რეგიონალურ შეხვედრები განაახლა.
ამ დღეებში იგი მხარდამჭერებს დნეპრში შეხვდა.
მე ვეძებს სამას სპარტელს უკრაინის მომავალი ხეისუფლებისთვის, გაბედულ, ინიციატივიან ადამიანებს და ამ მოგზაურობის ფარგლებში ვთავაზობ ხალხს დიალოგს ყველა ძირითად საკითხზე განუცხადა მან ქალაქის კულტურულ – საქმიანი ცენტრის დარბაზში შეკრებილებს.
შეხვედრის დასრულების შემდეგ, მან ეს დიალოგი და მთელი შეხვედრა შეაფასა როგორც ფენომენალური.
სავარაუდოდ ასეთივე იქნება შეხვედრა ოდესაში, სადაც მიხეილ სააკაშვილი განსაკუთრებული პოპულარობით სარგებლობს.
ამასობაში კი საქართველოს ხელისუფლება პოროშენკოს ხელისუფლებასთან ერთად ინტენსიურად, ღიად თუ ფარულად ეძებს საქართველოში მისი ექსტრადირების   შესაძლებლობებს