მთავარისიახლეებიპოლიტიკალედი სანდრა შვილებზე: ისინი სულ სხვა პრინციპებზე და ღირებულებებზე არიან გაზრდილები...
ლედი სანდრა შვილებზე: ისინი სულ სხვა პრინციპებზე და ღირებულებებზე არიან გაზრდილები და უჭირთ ასეთი უაზრობის და უსამართლობის გაგება
,, ელჩებს, ჟურნალისტებს, პოლიტიკოსებს, მეგობრებს, კოლეგებს, ნაცნობ ხალხს ქუჩაში, ყველას ისე თუ ასე ვესაუბრები იმაზე თუ რატომ დააკავეს მიშა უკრაინაში… მაგრამ ვისაც ვერანაირად ვერ ვუხსნი და ვისთანაც მიჭირს სიტყვების პოვნა, არის ჩვენს ორ ვაჟიშვილთან. ისინი სულ სხვა პრინციპებზე და ღირებულებბზე არიან გაზრდილები და ასეთი უაზრობის და უსამართლობის წინაშე უჭირთ გაგება და შეგუება…- წერს ლედი სანდრა რულოვსი თავის პირად ფეისბუქგვერდზე.
ყოფილი პირველი ლედის ამ პოსტს უამრავი გამოხმაურება მოყვა. გთავაზობთ რამდენიმე მათგანს:
,,შეახსენეთ,  რომ უამრავი ნაცნობი თუ უცნობი ადამიანი გითანაგრძნობთ ყოველ თქვენგანს! მიშა ჩვენი ჯარისკაცია, სიკეთის, პროგრესის, სამართლიანობისთვის მებრძოლი! ეს მომენტი ბრძოლაა და არა დამარცხება!''
,, თქვენი ოჯახი საბედნიეროდ არ ეკუთვნის მხოლოდ თქვენ შვილებს! მიხეილ სააკაშვილი და მისი მეუღლე, თქვენ ძვირფასო სანდრა, ეკუთვნით ჩვენ შვილებსაც მათი საუკეთესო მომავლისათვის!
თქვენი შვილების მშობლები ეკუთვნიან ქვეყანას და არა ერთს!
ეს არის მძიმე და მსუბუქი ტვირთი რომელიც თქვენ გარგუნათ საზიდად ღმერთმა! ''
,,ეს ყველაფერი ძალიან დროებითია! ჩემი ქვეყნის მესამე პრეზიდენტს ამით ვერაფერს დააკლებენ პუტინის ოლიგარქები. თქვენ კი respect''